Apie mus

About

UAB Lotos pharma – farmacijos pramonės įmonė gaminanti bei atstovaujanti aukščiausios kokybės fitoterapinius maisto papildus bei medicinos priemones (prietaisus).

Lotos pharma produktuose yra vaistinių augalų ekstraktų, vitaminų ir mikroelementų, kurių veiksmingumas įrodytas klinikiniuose tyrimuose bei kasdienėje praktikoje. Pagrindinės įmonės veiklos kryptys yra aukštos kokybės originalių produktų, pagrįstų naujausiomis gamtos mokslų technologijomis, kūrimas ir gamyba. Produktų ingredientai yra natūralūs ir juose nėra dirbtinių dažiklių, skonio stipriklių, dirbtinių konservantų ar kitų netinkamų ingredientų.

www.lotos-pharma.lt siūlo:

  • produktus geriausiomis gamintojo kainomis;
  • greitą pristatymą;
  • konsultaciją el. paštu;
  • platų produktų asortimentą.

Visi www.lotos-pharma.lt siūlomi produktai yra gaminami tik iš aukščiausios kokybės, sertifikuotų žaliavų, turinčių didžiausią veikliųjų medžiagų kiekį, tokiu būdu užtikrinant produktų efektyvumą ir didžiausią naudą kiekvienam žmogui, visose amžiaus grupėse.

Mes tikime, kad kiekvienas žmogus gali prisidėti prie savo visapusiškos sveikatos išsaugojimo pasitelkiant sveiką mitybą, fizinį aktyvumą, pozityvias mintis ir šypseną.

section-97e16d7

Misija

Įkvėpti visuomenę laikytis sveiko gyvenimo būdo, kuriant natūralius produktus kiekvieno žmogaus sveikatai ir gerovei.

Vizija

Būti lyderiu kuriant ir gaminant natūralius produktus, kurie prisideda prie sveikos visuomenės* kūrimo.

*Sveika visuomenė, gyvenanti pagal sveikos gyvensenos principus ir profilaktiškai besirūpinanti savo sveikata.

Vertybės

„Lotos Pharma“ sėkmė yra glaudžiai susijusi su mūsų požiūriu į klientus, tradicijas ir inovacijas, kaip į kūrybinį procesą, taip pat su veikla, atitinkančia įmonės vertybes ir reputaciją. „Lotos Pharma“ vertybės yra įpintos į kiekvieną įmonės pluoštą, šios vertybės lemia kiekvieną mūsų idėją, mintį, sprendimą ir veiksmus.

section-3e1e80a

Lotos Pharma pagrindinės vertybės

Gamtos jėga

Mūsų entuziazmas, tikėjimas gamtos galia ir jos poveikiu žmogaus sveikatai įkvepia mus tobulėti viskame, ką darome.

Bendradarbiavimas

Esame atviri bendradarbiavimui kuriant vieningą ir sveiką visuomenę.

Pagarba

Mums svarbus teisingumas, pagarba ir atjauta klientui, visuomenei ir vienas kitam. Kiekvienoje gyvenimo situacijoje, kiekvienoje akimirkoje.

Augimas

Kaip komanda bei atskirai mes nesustojame ties jau pasiektais darbais, mes atkakliai toliau tobuliname kiekvieną idėją ir procesą su kuriuo susiduriame kasdien.

Šeima

Stiprios šeimos yra sveikos visuomenės pagrindas.

Drąsa

Mes naudojame savo komandos išmintį, patirtį ir žinias, kad nepaisytume tradicinių standartų ir sukurtume unikalius, aukščiausius kokybės standartus atitinkančius produktus.