Apie mus

UAB Lotos pharmafarmacijos pramonės įmonė gaminanti bei atstovaujanti aukščiausios kokybės fitoterapinius maisto papildus bei medicinos priemones (prietaisus).

Lotos pharma produktuose yra vaistinių augalų ekstraktų, vitaminų ir mikroelementų, kurių veiksmingumas įrodytas klinikiniuose tyrimuose bei kasdienėje praktikoje. Pagrindinės įmonės veiklos kryptys yra aukštos kokybės originalių produktų, pagrįstų naujausiomis gamtos mokslų technologijomis, kūrimas ir gamyba. Produktų ingredientai yra natūralūs ir juose nėra dirbtinių dažiklių, skonio stipriklių, dirbtinių konservantų ar kitų netinkamų ingredientų.

www.lotos-pharma.lt siūlo:

  • produktus geriausiomis gamintojo kainomis;
  • greitą pristatymą;
  • konsultaciją el. paštu;
  • platų produktų asortimentą.

Visi www.lotos-pharma.lt siūlomi produktai yra gaminami tik iš aukščiausios kokybės, sertifikuotų žaliavų, turinčių didžiausią veikliųjų medžiagų kiekį, tokiu būdu užtikrinant produktų efektyvumą ir didžiausią naudą kiekvienam žmogui, visose amžiaus grupėse.

Mes tikime, kad kiekvienas žmogus gali prisidėti prie savo visapusiškos sveikatos išsaugojimo pasitelkiant sveiką mitybą, fizinį aktyvumą, pozityvias mintis ir šypseną.


Misija

Įkvėpti visuomenę laikytis sveiko gyvenimo būdo, kuriant natūralius produktus kiekvieno žmogaus sveikatai ir gerovei.

Vizija

Būti lyderiu kuriant ir gaminant natūralius produktus, kurie padėtų sukurti sveiką visuomenę.*

*Sveika visuomenė, gyvenanti pagal sveikos gyvensenos principus ir profilaktiškai besirūpinanti savo sveikata.

Vertybės

Lotos Pharma sėkmė yra glaudžiai susijusi su mūsų požiūriu į klientus, tradicijas ir inovacijas, kaip į kūrybinį procesą. Be to, ji glaudžiai susijusi su veikla, atitinkančia įmonės vertybes ir reputaciją.

Lotos Pharma vertybės yra įpintos į kiekvieną įmonės procesą, šios vertybės lemia kiekvieną mūsų idėją, mintį, sprendimą ir veiksmą.

Kontaktai

Rekvizitai

UAB „Lotos pharma”

Adresas: Savanorių pr. 178A, Vilnius,

LT-03154, Lietuva

Įmonės kodas: 302296095

PVM kodas: LT100004491115

AB SEB bank

Banko kodas: 70440

A/s LT517044060006672101

© 2023 Visos teisės saugomos Lotos Pharma