Lotos Pharma

Lotos Pharma į naują gamyklą investuoja beveik pusę milijono eurų

Šiuolaikinė įmonės gamykla buvo įkurta 2018 m. Pagal visame pasaulyje žinomus tarptautinius standartus. Augant produktų paklausai, įmonė plečia savo gamyklą, kad padidintų gamybos apimtis ir galėtų vartotojams pateikti dar kokybiškesnius ir geresnius produktus.

Kaspars Ivanovs, bendrovės vadovas, apie įmonės plėtrą: „Pirkdami modernią įrangą, mes galime pasiūlyti vartotojams dar patogesnius ir geresnius produktus. Per pastaruosius 2 metus Azijos šalyse padidėjo susidomėjimas mūsų produktais, norint aprūpinti savo produkciją vidaus ir eksporto rinkomis, būtina didinti gamybą. Su nauja įranga galime pagaminti 3 kartus daugiau nei anksčiau. “

Šiuo metu įmonė eksportuoja savo produkciją į 14 šalių, modernios gamyklos ir profesionalios komandos dėka kasmet kuriami nauji, aukščiausios kokybės gaminiai. „Lotos Pharma“ misija yra įkvėpti visuomenę laikytis sveiko gyvenimo būdo ir gerovės, kuriant natūralius produktus kiekvieno žmogaus sveikatai ir gerovei.

SIA „Lotos Pharma“ yra Latvijos farmacijos įmonė, užsiimanti inovatyvių farmacijos produktų kūrimu, gamyba ir pardavimu. Bendrovė buvo įkurta 2013 m. Plėtojant gamybą, 2018 m. Mārupėje buvo atidaryta nauja įmonės gamykla. 2020 m. Įmonė pasiekė 3 pasaulyje pripažintus kokybės standartus (ISO 13485; ISO 22000; Codex GMP), kurie patvirtina pastovią produktų kokybę ir suteikia plačias eksporto galimybes. Kiekvienais metais „Lotos Pharma“ daug investuoja, kad pagerintų įmonės veiklą, įdiegtų naujas technologijas ir užtikrintų, kad produktai atitiktų aukščiausius standartus.

Dalintis