Imuniteto stiprinimas, Kvėpavimo takų stiprinimas

Natūralios medžiagos, efektyviausios kovoje prieš virusus

Jeigu ėmė kartotis peršalimas ar pradėjo „lipti“ kitokios virusinės ligos, tai yra ženklas, kad nusilpo imunitetas. Padėti savo imuninei sistemai kovoti su virusais galime natūraliomis priemonėmis, kurių nesudėtinga turėti kiekvienuose namuose.

Imunitetą silpnina daugelis veiksnių

Imuninė sistema – gyvybiškai reikšminga ir sudėtinga sistema. Ji atpažįsta ir sunaikina į organizmą patenkančias svetimas medžiagas, taip pat šalina pakitusias ir negyvas ląsteles, užtikrindama ilgaamžę sveikatą. Jeigu pradėjote dažnai peršalti, suaktyvėjo herpeso virusas, jaučiatės pavargę, silpni, nedarbingi – tikėtina, kad jūsų imunitetas yra nusilpęs ir su puolančiais virusais bei kitomis negandomis nebesusitvarko.

Norint pasirūpinti šia daug dirbančia mūsų organizmo sistema, reikia tausoti daugelį savo organų. Tačiau ar daugelis tai daro, net ir norėdami būti sveiki? Imuninės sistemos funkcijas gali sutrikdyti daug veiksnių: aplinkos užterštumas, žalingi nuodijantys įpročiai, didelis protinis ir fizinis krūvis, stresas, netaisyklinga mityba, miego sutrikimai, lėtinės ligos, vaistai. Tad suprantama, jog siekiant užsitikrinti stiprų imunitetą, visų šių veiksnių reikėtų kiek įmanoma vengti. O ar yra priemonių arba medžiagų, kurios padėtų sustiprinti imunitetą ir palengvintų jo kovą su virusais?

Natūralios priemonės – tikras namų lobynas

Blogiems įpročiams ir veiksniams, kurie išvardyti ankščiau, atsvara būtų imunitetą stiprinanti elgsena. Reikėtų vengti streso, mokytis atsipalaidavimo technikų, meditacijos, reguliariai sportuoti, kokybiškai ir reguliariai maitintis. Kuo daugiau laiko reikėtų stengtis praleisti gryname ore.

Imunitetą stiprina bei imuninėje sistemoje dalyvaujančių organų veiklą gerina natūralios priemonės, kurios vartojamos profilaktiškai gali padėti apsisaugoti nuo ligų ar pagreitinti gijimą.

Imunitetą stiprina vaisiuose bei daržovėse esantys vitaminai. Naudinga ir žalioji arbata, kurioje yra vitaminų C, E, kalio, geležies. Gerųjų bakterijų turintis maistas – kefyras, jogurtas, pasukos – taip pat yra labai palankus. Puiki priemonė yra ir ežiuolė, kuri skatina imuninių ląstelių veiklą ir kovoja su bakterijomis bei virusais.

 

Medus – taip pat mūsų mėgstama gamtos dovana, stiprinanti imunitetą ir reguliuojanti įvairius organizmo procesus. Gydant peršalimo ligas, ypač efektyvus yra liepų medus. Iš natūralių priemonių, padedančių kovoti su virusais, yra malpigijos vaisius, šeivamedis, cinkas. Natūralių medžiagų, stiprinančių imuninę sistemą bei kovojančių su virusais, preparatai gali padėti efektyviau stimuliuoti imunitetą. Vartojami profilaktiškai, šie preparatai padeda išlikti sveikiems, o susirgus – greičiau nugalėti virusus. Daugiau apie juos galite sužinoti paspaudę čia.

Dalintis