Vasaros kelioniu vaistinele
Lotos Pharma

Kelionės ir vasara – tai yra du neatsiejami dalykai. Vasarą dažniausiai atostogaujame ne tik savo namų sode ar miesto parke, bet ir leidžiamės į nuotykius po Lietuvą ar skrendame į kitas šalis. Kad ir kokių planų turėtumėte šią vasarą – jums pravers mūsų sukomplektuotos vasaros vaistinės, kurios padės jaustis saugiems bei užtikrintiems, kad sutrikus sveikatai nereikės ieškoti vaistinės nepažįstamame mieste.

Ko atostogų metu gali prireikti vaikams?

Jei turite vaikų, savo namų vaistinėlėje tikrai rasite pleistrų „visoms ligoms gydyti“, termometrą bei vaistų nuo temperatūros. O kad leidžiantis į kelionę nepamirštumėte ir kitų priemonių, kurių gali prireikti, mūsų komanda sukomplektavo papildomą vaikų vasaros vaistinėlę.

Ją sudaro:
• „Sinurin“ nosies lašai,
• „Olefar Duo Oil Spray“ – aliejinis purškalas gerklei,
„Sinunorm“ skystasis maisto papildas kvėpavimo takams.
Jei atostogų metu užklups peršalimas, vaistinėlėje jau turėsite svarbiausias priemones simptomams lengvinti. Vasara, deja, juk lygiai taip pat gali nustebinti savo peršalimo virusais, net jei oras ir šiltas! Augalinių preparatų rinkinys padės pajutus pirmuosius simptomus bei palengvins ligos eigą. Nosies lašai padės valytis gleivinei bei lengviau kvėpuoti, purškalas gerklei yra patogus naudoti, jis nuramins ir sudrėkins sudirgusią, skaudamą gerklę. O sirupas su augaliniais ekstraktais, tokiais kaip pajūrinė pušis ir pavasarinė raktažolė, padės palaikyti kvėpavimo takų funkciją. Žinoma, kad vasara nėra tas metas, kai norisi sirgti, tačiau vasaros vaistinėlė turi būti pasiruošusi įvairiausiems atvejams!

Ramių atostogų net ir kitame pasaulio krašte!

Rinkiniai „Vasaros kelionėms“ ir „Vasaros suaugusiųjų vaistinėlė“ yra skirti suaugusiems, kurie planuoja ilgesnę kelionę ar išvyką. Rinkinius sudaro produktai, kuriuos dažniausiai renkasi keliaujantys žmonės. Jokia paslaptis, kad keliaujant pasikeičia ne tik vaizdai už lango, bet ir maistas bei, dažnu atveju, laiko juosta. Todėl mūsų ir jūsų vasaros kelionėms siūlome įsigyti vieną iš dviejų rinkinių:

Rinkinį „Vasaros kelionėms“ sudaro:
• „Sedanorm Spray“ purškalas nervų sistemos funkcijai,
• „Good Sleep“ kapsulės su melatoninu,
„Hepasan Forte“ kapsulės kepenims su tikruoju margainiu.

Vasaros suaugusiųjų vaistinėlę“ sudaro:
• „Olefar Duo Oil Spray“ – aliejinis purškalas gerklei,
• „MAGNEFlex“ magnio kapsulės,
• „Spasmoil“ virškinimo sistemai,
• „Good Sleep Spray“ su melatoninu.

Jei jūsų kelionės tikslas yra kitoje laiko juostoje, gali būti verta pagalvoti apie preparatus su melatoninu, mūsų asortimente: purškalas ar kapsulės. Melatoninas yra natūraliai organizme besigaminantis hormonas, kuris padeda užmigti ir pabusti reikiamu metu. Keičiant laiko juostas šis natūralus ritmas sutrinka, todėl norint išlaikyti panašią rutiną esant kitoje laiko juostoje, gali padėti melatoninas.  Vasaros vaistinėlė gali būti papildyta ir produktais su L-teaninu, kuris gali padėti jūsų nervų sistemos veiklai, nes keliaujant patiriame daug įspūdžių ir, kartais, šiek tiek streso. O maisto papildai virškinimo sistemai su pipirmėtėmis ir pankoliu, gali padėti sumažinti nemalonius pilvo pojūčius po sotesnių pietų ar vakarienės.
Linkime, kad kelionės šią vasarą būtų malonios ir atpalaiduojančios! O jūsų ramybe dėl nenumatytų įvykių leiskite pasirūpinti mūsų vasaros vaistinėlių rinkiniams. Gražių atostogų!

  Vaiku vaistineleVasaros keliones    

Dalintis